Mališani iz vrtića Petar Pan sa Detelinare posetili RFKNS

Danas su naš klub posetili posebni gosti, naša draga dečica predškolskog uzrasta iz vrtića Petar Pan sa Detelinare!
Kao pravi domaćini dočekali su ih prvotimci Leandro Pinto, Vojislav Balabanović, trener mlađih kategorija Dragan Kavčić, kao i malo stariji dečaci polaznici omladinskog pogona RFK-a. Ugostili smo ove mlade i energične mališane koji su imali priliku da se druže, igraju i takmiče na našem veštačkom terenu, a gore pomenuti pobrinuli su se da deca imaju nezaboravan doživljaj i provedu divno vreme u našem klubu. Oduševljenje i osmesi na njihovim licima bili su neprocenjivi!
Još jednom pokušali smo da prenesemo deci ljubav prema sportu i radujemo se što smo mogli da im pružimo podršku u njihovom sportskom razvoju i jedinstveno iskustvo u našem sportskom kompleksu. Ovim putem zahvaljujemo se vrtiću Petar Pan i vaspitačicama Ljiljani Rudnički i Nataši Radić.